Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Психологічна служба

Дата: 30 квітня 2022 о 08:34, Оновлено 1 листопада 2022 о 16:03

Емоційне вигоряння (burn-out) - це симптом нашого часу.

Як знайти баланс між роботою, сім'єю та домашніми обов'язками? Де знайти нові ресурси для професійного саморозвитку?

Саме такі питання спробували пропрацювати працівники соціально-психологічної служби БОГОРОДЧАНСЬКОЇ ОТГ на семінарі, який організувала і провела Марія Куртяк Маша Куртяк , психологиня Хмелівської гімназії.

Колеги усвідомили, що найкращою профілактикою емоційного вигорання є збереження балансу між роботою та особистим життям.

Зараз немає можливості взяти відпустку та прогулятися старими європейськими вуличками або хоча б заховатися від навколишнього світу з його суєтою та проблемами на безлюдному острові. Але пізнати Івано-Франківськ по-новому ми спробували. Цікаві розповіді екскурсовода вразили невідомими фактами про наш Станіславів.

Рекомендуємо пізнати своє, таке близьке і рідне нам місто, і відчути перезавантаження після втомливих буднів.

16 листопада 2021р. Міжнародний день Толерантності.

Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш на звання людини. (Сзаді — перський поет XIII ст.)

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

Здобувачі освіти Хмелівської гімназії приєдналися до свята.

Під час тренінгу "Подорож у країну Толерантності" почуття толерантного ставлення виховувалось на прикладі українських народних казок, де діти робили толерантні зауваження і приємні компліменти. Здобувачі освіти зробили «КВІТКУ ТОЛЕРАНТНОСТІ», написали ряд висловлювань і переглянули мультфільм.

У сьогоднішній день хочеться побажати завжди і всюди, за будь-якої погоди і будь-якого розкладу залишатися справжньою людиною, поважати себе і оточуючих. Бажаю, щоб у світі панувала справедливість, чесність, доброта і щирість. Нехай кожен з нас буде терпимо, спокійний і незворушний.

13 листопада 2021. День доброти! Творіть добро безоплатно, і воно обов'язково повернеться до вас сторицею! Нехай у вашому житті не буде труднощів, але якщо вони трапляться, нехай обов'язково знайдуться добрі люди, які радо вам допоможуть! Пам'ятайте, що якщо всі ми будемо робити хоча б одну добру справу на день, в світі стане набагато більше щасливих людей!

Як поводитися,коли дитина потребує психологічної підтримки в умовах тиску #Covid-19

Іноді батькам важко зрозуміти як поводитися, коли дитина потребує психологічної підтримки. Особливо, в умовах тиску #Covid-19.

У наших експертів є для вас декілька ідей

Цькування в інтернеті - проблема, з якою зіткнувся кожен третій підліток в Україні, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття (за даними опитування ЮНІСЕФ).

1. Переконайтеся, чи ваші діти знають основні правила поведінки у випадку зіткнення з кібербулінгом:
  2. Взяти паузу: вимкнути гаджет, подихати, зібратись з думками.
  3. Не відповідати булеру: без реакції він не отримає бажаного або втратить цікавість.
  4. Робити скриншоти та зберігати переписку. Це - докази для розмови з дорослими або у поліції.
  5. Заблокувати булера в усіх соцмережах, одразу.
  6. Подати скаргу адміністратору соцмережі.
  7. Обговорити ситуацію з дорослим. Можна задзвонити на національну дитячу лінію довіри: 116 111.
  8. Не боятися діяти рішуче! Якщо цькування не припиняється - можна звернутись по допомогу до поліції, адже переслідування в мережі суперечить законодавству України.

Фрази, які мае почути кожна дитина...

Як полегшити адаптацію до школи?

• 1. Налагодити режим дня - за кілька днів почати прокидатись раніше
  • 2. Влаштувати молодшим дітям неформальну зустріч з однокласниками
  • 3. Надіслати всім дітям щирий вітальний лист від імені вчителя
  • 4. Проговорити дорогу в школу чи навіть намалювати карту
  • 5. Створити радісне очікування - вибрати нові канцтовари та зручний одяг
  • 6. Разом підготувати вдома робоче місце
  • 7. Навчити користуватися туалетом у школі та закріплювати навички самообслуговування
  • 8. Продумати разом ідеї сніданків та перекусів у школу. Пограти в "обідню перерву"
  • 9. Навчити відгукуватись не тільки на ім'я, а й на узагальнені прохання вчителя - «Діти, відкрийте книжки»
  • 10. По можливості заздалегідь познайомити дитину з вчителями
  • 11. Якщо клас інклюзивний — поговорити про турботу про інших та різні способи сприйняття інформації.
  • 12. Підготувати маленькі предмети для релаксації: м'які брелоки, браслетики, ручку з блискітками, дзиґу
  • І пам'ятайте: школа — тільки частина життя!
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.